Loading

Max 14 Personen

Min 8 Personen

Min 2 Nächte

5 Schlafzimmer

2 Badezimmer

3 Toiletten

WiFi

Ohne Verpflegung

Erlaubt

Beschreibung der Unterkunft

Preisliste der Unterkunft

Zuzahlungen vor Ort
Rekreationsbeitrag 1 € Person / Tag
Kaution 200 € Aufenthalt

Orientierungskalender der Besetztheit


Zuletzt aktualisiert: vor 58 Tagen
Zobrazit viac

Ausstattung im Objekt und Areal

Kapazität
Maximale Kapazität:
14 Personen
Minimale Kapazität:
8 Personen
Anzahl der Schlafzimmer:
5 Schlafzimmer
Schlafzimmerlage:
2x2, 2x2+1, 1x4
Minimale Länge des Aufenthalts:
2 Nächte
Anzahl der Badezimmer:
2 Badezimmer
Anzahl der WC:
3 Toiletten
Unabhängige Gruppen von Gästen:
im Objekt kann nur eine geschlossene Gruppe untergebracht werden
Ausstattung
Zimmer:
Balkon in einigen Zimmern, WIFI, Zimmer mit Doppelbett (nur einige), Zustellbett möglich (in einigen Zimmern)
Küchen:
1x Küche (Elektrischer Ofen, Gasherd, Mikrowelle, Wasserkocher, Kühlschrank, Gefriertrühe, TV)
Aufenthaltsräume:
1x Aufenthaltsraum (Kamin, TV, Satellit, Radio)
Badezimmer / Toiletten:
2x Badezimmer, 3x Toilette
Internetanbindung:
Ja, WiFi
Beim Objekt:
Grill, Kessel, Feuerstelle, Sitzmöglichkeiten im Freien
Sportmöglichkeiten:
Fahrräder
Speisen:
Ohne Verpflegung
Weitere Ausstattung:
Skiraum, Fahrrad Abstellraum
Nützliche Informationen
Art der Unterkunft:
Blockhaus, ID 2466
Das Objekt ist in Betrieb:
Ganzjährig
Anreise:
ab 15:00 bis 19:00
Abreise:
bis 10:00
Parkmöglichkeiten:
10 Parkplätze - Beim Objekt (Schneeketten nötig)
Wohnt der Gastgeber im Objekt?
NEIN, der Eigentümer wohnt nicht (hält sich nicht auf) im Objekt während der Unterbringung
Aufenthalt mit Haustier:
ERLAUBT, nur kleine Rasse, gegen Gebühr
Ist die Unterkunft abgezäumt?
NEIN, die Unterkunft ist nicht abgezäumt
Ist die Unterkunft barrierefrei?
NEIN, das Objekt ist nicht barrierefrei
Heizung:
Stromheizung, Fußbodenheizung, Kamin
Rauchen erlaubt?
NEIN, Rauchen ist nicht gestattet
Mobilfunksignal:
T-Mobile, Orange, O2
Zusätzliche Informationen
Lage der Unterkunft:
alleinstehend (Öde)
Lagedetails:
im Wald, in den Bergen
Sportaktivitäten und anderes im Umkreis von 15 km:
Langlaufstrecken (Langlaufen), Billiard, Radfahren, Pilze sammeln, Schlittschuhlaufen, Skifahren, Massagen, Minigolf, Sauna, Snowboarding, Tischtennis, Wandern, Wellness
Unterkunft geeignet für:
für Erwartungsvolle, für Familien mit Kindern, für Gruppen
Unterkunft geeignet für:
Winterurlaub, Frühlingsferien, Teambuilding, aktiver Urlaub, zum Skifahren, auf Sommerurlaub
Kontakte zum Besitzer
Kontaktperson:
Michal Ďubek
Der Unterkunftsanbieter spricht:
Slowakisch, Tschechisch, Polnisch, Englisch, Russisch

Bewertungen

Gesamtbewertung
8,9
Anzahl der Bewertungen: 6
Die Bewertung ist von vergangenen Gästen der Unterkunft ausgefüllt:
Chata MROŽ

Sauberkeit
8.8
Ausstattung
8.7
Dienstleistungen
8.5
Personal
8.5
Lage
9.0
Aktivitäten und Attraktionen in der Nähe
10
Preis-Leistungs-Verhältnis
8.7
Bewertungen in anderen Sprachen anzeigen
Igor Hágovský (Gruppe) Datum des Besuches: 12.10.2018 - 14.10.2018 Bewertet: 18.10.2018
10,0
Krásna chata, perfektné prostredie, výborná vybavenosť v chate. Určite sa sem ešte vrátim buď s rodinou, alebo ako naposledy s priateľmi. A to nám ešte aj počasie vyšlo na jednotku.
nič
Miroslav (Gruppe) Datum des Besuches: 14.06.2018 - 17.06.2018 Bewertet: 17.06.2018
10,0
Jedinečné prostredie, Chata čistá, dobre vybavená. To miesto je neopísateľné...treba zažiť. My s partiou sa sem určite budeme pravidelne vracať.
žiadne
Filip (Gruppe) Bewertet: 06.06.2018
10,0
Fantastický relax v nádhernom prostredí, pekná, čistá chata.
Silvia (Familie mit kleinen Kindern) Bewertet: 06.06.2018
10,0
Krásna chata v ešte krajšom prostredí na samote - naozajstná romantika. Chata čistučká, kuchyňa dobre vybavená. Oceňujem prístup majiteľa, ktorý bol vo všetkom nápomocný. My sa sem určite radi vrátime, chatu naozaj odporúčam, tie fotky ktoré sú tu sú fajn, ale nie sú ani zďaleka tak dobré, ako je skutočnosť :-)
Dáša Markova (Familie mit kleinen Kindern) Datum des Besuches: 03.03.2018 - 10.03.2018 Bewertet: 10.03.2018
3,3
pekné prostredie umiestnenia chaty, v okolí nie je žiadna susedná chata, ak necháte niečo vonku pred chatou aj si to tam nájdete:-) Výhoda chaty, že spoločenská miestnosť na prízemí je celá presklenná takže ak sa deti v zime sánkujú, máte ich pod dozorom aj "z obývačky".
Neuveriteľný prístup pani, ktorej sme platili za pobyt, ešte sme chatu ani nevideli a pani nás "privítala" s nepochopiteľných dôvodov aroganciou a krikom, aby sme sa čo len opovážili niečo rozbiť a nezabudla zdôrazňovať, že chata je pod kamerou a ak cez ňu zistí, že nás je tam viac ako sme nahlásený vyvodí z toho následky, čo po príchode na chatu vyznelo od nej dosť smiešne, lebo aj 14-ti (z toho 5detí) sme mali problém sa zmestiť do miniizieb. Keby radšej teta sústredila energiu do upratania chaty by urobila lepšie, nakoľko pavučiny boli snáď v každom kúte a za posteľou sme našli odpadky ešte po predošlých návštevníkoch...takže prvý šok z "privítania" bol len začiatok... -Chata je na fotkách dosť nadhodnotená, nie sú také veľké izby a nie sú tam 2kúpelne ako sa píše. Sú tam len 2x samostatne WC a jedna malá kúpeľňa s WC v ktorej sú vedľa seba 2 sprchovacie kúty a dvojumyvadlom, dokonca okno bez žalúzii z kúpelne síce zabezpečí pekný výhľad pri umývaní zubov, ale ak je niekto pred chatou tak ste ako vo výklade:-) -na písanú kapacitu ľudí chaty nie je vôbec vybavená kuchyňa, chýba príbor, hrnce a ak tam aj niečo je, tak najlepšie časy to už má za sebou, na týždeň dostanete jednu kuchynskú utierku a jeden uterák na ruky v kúpelni (pre 14ľudí!!!), -v chate smrdia neskutočne odtoky z kúpeľne, chýbajú závesy v izbách alebo žalúzie takže, budíček máte buď mesiac v splne alebo ranné svitanie:-), na poschodí má drevená podlaha už veľa za sebou, takže v noci ísť na WC=pobudiť celú chatu:-), rovnako aj postele sú rozvrzgané, takže počujete v každej vedľajšej izbe kto sa kedy prehodí:-) - majiteľ dá najavo, že ste ako v reality show, nakoľko si vás bude pozerať na kamere, čo robíte okolo chaty a nie je mu vôbec zaťažko zavolať aby Vás na to upozornil:-)) Dlho sme prehodnocovali, či si vôbec pred chatou s deťmi postavíme snehuliaka, aby to pánovi majiteľovi nevadilo:-) -prístupová cesta v zime dosť nebezpečná, aj s reťazami na aute, neposypaná a neudržiavaná, v prípade námrazy nemáte šancu ani s traktorom, vzdušnou čiarou je síce chata "blízko pri svahu", ale peši sa tam dostanete asi tak 1km dole kopcom od chaty, čo je podľa mňa nezvládnuteľné v lyžiarkach a s malými deťmi, takže auto je tam nevyhnutné...ale toto je len náš názor, my sme to prežili s humorom, takže treba si na túto chatu zobrať dobrú partiu, aby ste sa odreagovali...my sme tu boli prvý a posledný raz, skúsili sme, ale už NIKDY VIAC!
Antwort des Unterkunftsanbieters
Nestíhame sa čudovať nad recenziou p. Markovej a nad jej neprimeranou kritikou...ake, ako sa hovorí...uhoľ pohľadu. Našťastie, našu klientelu tvoria prevažnou mierou stáli zákazníci, čo svedčí o tom, že sú u nás spokojní. Teraz zopár poznámok k vyjadreniam: Pani zabudla povedať , že poškodili dvere na toalete, že ich bolo viac ako sa nahlásili, že olámali stromček, ktorý pestujem 18 rokov a dali ho snehuliakovi namiesto rúk, že okolo chaty mam pestované trávniky, ale pani sa neunúvali spýtať, kde môžu variť guláš, pretože na tento účel je nachystané ohnisko,a nie že si rozložia oheň tam, kde sa im zrovna zapáči. Na toto som ich upozornil, keď som to zbadal na kamere, ktoré sú nainštalované podľa zákona a slúžia nielen na moju ochranu ale predovšetkým kvôli bezpečnosti a ochrane majetku osôb, ktoré prídu na chatu, aby sa monitoroval pohyb na parkovisku. Pánov som upozornil , aby tam nekládli oheň,ale neakceptovali moje upozornenie a varili ďalej. Čo sa týka cesty, bola riadne odhrnutá. Na stránke mám napísane, že v zime sú nevyhnutné reťaze. AJ napriek tomu na všetkých autách vyšli bez reťazi na parkovisko pred chatu . Cesta sa nachádza v NAPANTe je tu najvyšší stupeň ochrany, takže sa nemusím rozpisovať o tom, že akýkoľvek posyp je nemožný!!! Mohol by som sa ďalej rozpisovať o tom, čo tu bolo popísané. Fotky neklamú, sú robené reálne a nie rybím okom :-), smrad z odtokov v kúpeľni je vtedy, keď hostia púšťajú málo vody(alebo vôbec)...vtedy môže byť cítiť zápach, lebo je tam podlahové kúrenie, ktoré vysuší syfón. Ale pokiaľ sa aspoň raz denne pustia sprchy, o žiadnom zápachu nemôže byť ani reč. Čo sa týka čistoty, nepopieram, že sa možno našla nejaká pavučina, ale ... pavučinu urobí pavúk za par hodín :-)...to možno dotyčná pani nevie :-). Za čistotu ručím, ak pani nebola spokojná, prečo mi to nepovedala pri nástupe ,ale až po odchode? V akom stave nechali chatu keď odišli, tiež nebudem komentovať. Ostatní ľudia chvália vybavenie kuchyne nič tam nechýba, ale zase, neviem, aká má pani predstavy o vybavení horskej chaty :-). Na záver len toľko...dúfam, že pani Marková dodrží svoje slová NIKDY VIAC :-)
Gabriela MIKLOŠOVÁ (Gruppe) Datum des Besuches: 22.12.2017 - 26.12.2017 Bewertet: 02.01.2018
10,0
Úžasné ticho, fantastické prostredie ako v rozprávke...
Cesta hore ku chate je nebezpečná (podľa mňa) keď je zamrznutá, inak OK

Kartenansicht

Chata MROŽ gehört in die Regionen: Demänovská dolina, Jasná, Liptau, Niedere Tatra, Chopok Sever, Chopok Juh, Chopok, Severné Slovensko
preloader
Klicken Sie hier, um die Karte anzuzeigen
Demänovská Dolina 281
Demänovská Dolina
031 01

Geographische Länge: 19.5987
Geographische Breite: 48.9825

Attraktionen in der Nähe

Objekte in der Umgebung